Щиро дякуємо нашим постійним партнерам — Національному інституту імені Оссолінських у Вроцлаві, що передали Львівській національній науковій бібліотеці України імені В. Стефаника два сервери. Цей значний внесок до нашого матеріально-технічного оснащення суттєво допомагатиме нам і в тривожний час повномасштабної російської агресії, і надалі здійснювати почесну місію — збереження мультинаціонального культурного надбання установи.
![](https://www.lsl.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/logo_osolineo.png)
![](https://www.lsl.lviv.ua/wp-content/uploads/2017/09/imgpsh_fullsize_2.jpg)